Kouzlo studené vody

Beseda, 19. 10. 2020 17:00 - 18:30

Vzhledem k Usnesení Vlády ČR ze dne 8. 10. 2020 musela být akce ZRUŠENA! Jednáme o náhradním termínu.

Máte nějaké zkušenosti nebo informace o otužování nebo o účincích studené vody? Na besedě vám ukážeme jak jednoduchou cestou se dá zlepšit tělesná imunita a tím i naše zdraví. Chceme touto cestou také trochu pomoci našim lékařům, aby měli více času věnovat se lidem, kteří tu jejich péči opravdu potřebují. Nic není samozřejmě zadarmo a je třeba proto taky něco udělat. Nám stačí jen ručník, plavky a 15 až 20 minut jednou až dvakrát týdně udělat něco pro sebe. 

Nováčkům se věnujeme po celou dobu než si budou opravdu jistí a poznají všechno, co je pro správný postup otužování potřeba. Upozorňujeme je na chyby, které jsme dělali v začátcích otužování. Mezi našimi členy jsou lékaři i zdravotní sestry a drží nad námi ochrannou ruku.

Velký důraz klademe na vědomé dýchání to znamená na dýchání, které řídíme svým vědomím. Možná nebudete tomu věřit, ale i dýchání má hodně velký podíl nejenom na samotné otužování, ale i pro zlepšení celkového zdraví. Jak říká jóga "Dech je život".

Pro zlepšení zdraví a zvýšení imunity našich dětí a mládeže je úplně nejlepší naučit to rodiče a děti pak samozřejmě kopírují svůj velký vzor.

Těší se na vás Karlovarský otužilecký spolek.

     

        

Dobrovolné vstupné.

Rezervujte si svou vstupenku včas.

https://mkostrov.cz354 224 970info@mkostrov.cz