CZE | ENG | DEU

Zámecký park 224, 363 01 Ostrov

Městská knihovna Ostrov - Logo

Minimalismus a vaše finance

Obrázek k akci
Minimalismus je skvělý nástroj, jak spolehlivě navýšit vaše finance. Naučí vás peníze používat vědomě a mít nad nimi naprostou kontrolu. Získáte finanční gramotnost, nezávislost a svobodu, tím i kontrolu nad životem samotným. Vystoupíte z nekonečného koloběhu utrácení za věci, které v životě vlastně nepotřebujete, přesto, že vás prodejci přesvědčují o opaku. Získáte kontrolu nad svými dluhy a schopnost si nevytvářet další. Finance mají velký vliv na náš fyzický i psychický stav a kvalitu života, je lepší je mít "pod kontrolou" a najít spokojenost, klid a čas na věci které skutečně milujeme.
 
Přednáší: Eva Šnebergerová
 
facebook: Eva Šnebergerová
youtube: evabybonit
 
50 % z vybraného vstupného podpoří záchrannou stanici pro zvířata - Petr Prokeš - záchranná a odchytová služba pro zvířata


Informace

Začátek:
16. 09. 2019 16:30

Konec:
16. 09. 2019 18:00

Rezervace vstupenek do:
16. 09. 2019

Doporučeno pro:
Všichni

Umístění:
Školící středisko

Kategorie:
Přednáška

Typ akce:
Veřejná

Akce do kalendáře:
iCal

Tisk:
A4 k tisku

Důležité informace

Vstupné na akci je 100 Kč.
Rezervované vstupenky je třeba vyzvednout do 7 dnů od rezervace, jinak dojde k propadnutí rezervace. Vstupenky je možné zaplatit hotově nebo kartou na recepci knihovny.

REZERVOVAT VSTUPENKU

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje pro vás

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.