CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Zuzana Pospíšilová - autorské čtení

Obrázek k akci

Ve středu nás navštívila spisovatelka Zuzana Pospíšilová, která dělá svými knihami radost dětem již téměř 18 let. A že jde o pořádnou dávku radosti dokazuje i počet jejích knih, který se již brzy přehoupne přes 240 kousků. Mnoho knih od této milé spisovatelky najdete i ve fondu naší knihovny, některé jsme od ní dostali darem. Knihy, které byly zrovna k dispozici jsme si nechali od paní Zuzany podepsat, takže až si je někdo z vás půjčí, bude si moci přečíst vzkaz, který v nich zanechala.

Na besedu s touto úžasnou a energickou spisovatelkou dorazili žáci ze ZŠ Merklín a žáci z 2. C, 4. D a 5. C ZŠ a MŠ Ostrov. Žáci z Merklína byli rozděleni na dvě skupiny. Zatímco jedna skupinka si vyslechla povídání paní spisovatelky, druhá skupinka si užila besedu a společenské hry v Hudebním oddělení naší knihovny. Poté se obě skupinky prohodily. 

Autorská čtení mohla byla financována v rámci aktivity 4. 5 Autorská čtení a besedy se spisovateli, která je součástí projektu MAP II rozvoje vzdělávání na území ORP Ostrov č. CZ. 02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009114.

 

 

Nakoukněte do naší fotogalerie.Informace

Začátek:
23. 10. 2019 08:00

Konec:
23. 10. 2019 11:00

Doporučeno pro:
Děti

Umístění:
Chodba - Oddělení pro dospělé

Kategorie:
Autorské čtení

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

Fotogalerie - Zuzana Pospíšilová - autorské čtení

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje Portál knihovny.cz
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.