CZE | ENG | DEU

Zámecký park 224, 363 01 Ostrov

Městská knihovna Ostrov - Logo

Minimalismus a rostlinná strava

Obrázek k akci
Seznámení se s rostlinnou stravou, jejími výhodami a nevýhodami. Je opravdu tak drahé se stravovat bez živočišných produktů? Pokud vás zajímá šetrnější způsob stravování, přijďte si poslechnout v čem opravdu spočívá. Jak je to s těmi bílkovinami a sacharidy? Dozvíte se jak hubnout bez hladovky a jak si poskládat pro vás efektivní jídelníček, který bude zdravý a nerozbije váš rodinný rozpočet. Jak vařit rychle a efektivně, na co si dávat pozor a čeho se vyvarovat úplně. Během besedy si sestavíme jídelníčky vám na míru. Naučíte se s potravinami zacházet tak, aby neohrožovaly vaše zdraví, nebo figuru. 
 
Přednáší: Eva Šnebergerová
 
facebook: Eva Šnebergerová
youtube: evabybonit
 
Vybrané vstupné bude předáno na podporu záchranné stanice pro zvířata - Petr Prokeš - záchranná a odchytová služba pro zvířata.


Informace

Začátek:
13. 01. 2020 16:30

Konec:
13. 01. 2020 18:00

Rezervace vstupenek do:
13. 01. 2020

Doporučeno pro:
Všichni

Umístění:
Školící středisko

Kategorie:
Přednáška

Typ akce:
Veřejná

Akce do kalendáře:
iCal

Tisk:
A4 k tisku

Důležité informace

Vstupné na akci je 100 Kč.
Rezervované vstupenky je třeba vyzvednout do 7 dnů od rezervace, jinak dojde k propadnutí rezervace. Vstupenky je možné zaplatit hotově nebo kartou na recepci knihovny.

REZERVOVAT VSTUPENKU

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje pro vás

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.