CZE | ENG | DEU

Zámecký park 224, 363 01 Ostrov

Městská knihovna Ostrov - Logo

Fragmenty

Obrázek k akci

Fragmenty
Střípky z nás. Příznačný název nové výstavy spolku Carpe art vymyslela Anna Plavcová, studentka Technické univerzity v Liberci, je též spoluautorkou plakátu k výstavě. Oleje a akryly nemají společné téma, přesto to výsledný dojem nijak neruší. Každý člen Carpe art je svůj, hledá a objevuje svět po svém a ten pak zhmotní na plátně.
Po celý rok se můžete potěšit s našimi obrazy v cukrárně Kamilka, dnešním ovobaru v Karlových Varech.

Vernisáž výstavy se bude konat 11. listopadu od 17 hodin v Oranžerii Václava Havla.

 

Carpe art znovu v oranžérii

 

Na svatého Martina se přišly desítky příznivců výtvarného umění potěšit s novými obrazy spolku Carpe art, který již pravidelně několik podzimů vystavuje v Oranžérii Václava Havla v Městské knihovně Ostrov. Další výstavu pojmenovala Fragmenty studentka Technické univerzity v Liberci Anna Plavcová. Fragmenty, střípky, nás nyní plně vystihují. Podstatná část členů spolku studuje vysoké školy a pohybuje se po celé republice. Je čím dál těžší dostat je v určitý čas na jedno místo, ale vernisáž, kterou otvírají novou výstavu, si nenechají ujít. Téměř rodinná atmosféra v oranžérii přinesla dobrou náladu i pocit hrdosti na vlastní potomky. Na naše výstavy chodí kromě veřejnosti, rodiče, přátelé, známí a učitelé, které potěší setkání s úspěšnými žáky. Úspěch výstavy dokreslily příjemné melodie klavíru v doprovodu saxofonu v podání Venduly Chmelíkové, též členky Carpe art, studentky pražské konzervatoře, a Matěje Vody. Výstava přivedla i nové zájemce o členství ve spolku. Nadchli se a chtějí s námi malovat. Výstavu můžete navštívit do 30. listopadu. O obrazy je velký zájem mezi návštěvníky, proto jich hned několik našlo nového majitele.

 

Carpe art znovu v oranžérii

"Na svatého Martina se přišly desítky příznivců výtvarného umění potěšit s novými obrazy spolku Carpe art, který již pravidelně několik podzimů vystavuje v Oranžérii Václava Havla v Městské knihovně Ostrov. Další výstavu pojmenovala Fragmenty studentka Technické univerzity v Liberci Anna Plavcová. Fragmenty, střípky, nás nyní plně vystihují. Podstatná část členů spolku studuje vysoké školy a pohybuje se po celé republice. Je čím dál těžší dostat je v určitý čas na jedno místo, ale vernisáž, kterou otvírají novou výstavu, si nenechají ujít. Téměř rodinná atmosféra v oranžérii přinesla dobrou náladu i pocit hrdosti na vlastní potomky. Na naše výstavy chodí kromě veřejnosti, rodiče, přátelé, známí a učitelé, které potěší setkání s úspěšnými žáky. Úspěch výstavy dokreslily příjemné melodie klavíru v doprovodu saxofonu v podání Venduly Chmelíkové, též členky Carpe art, studentky pražské konzervatoře, a Matěje Vody. Výstava přivedla i nové zájemce o členství ve spolku. Nadchli se a chtějí s námi malovat. Výstavu můžete navštívit do 30. listopadu. O obrazy je velký zájem mezi návštěvníky, proto jich hned několik našlo nového majitele." (Mgr. Světlana Klečková)Informace

Začátek:
04. 11. 2017 09:00

Konec:
30. 11. 2017 18:00

Doporučeno pro:
Všichni

Umístění:
Oranžerie Václava Havla

Kategorie:
Výstava

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

Fotogalerie - Fragmenty

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje pro vás

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.