CZE | ENG | DEU

Zámecký park 224, 363 01 Ostrov

Městská knihovna Ostrov - Logo

Děti a angličtina - Jak na to, aby začaly mluvit?

REZERVOVAT VSTUPENKUObrázek k akci
Angličtina je v dnešní době velice důležitý jazyk a přestože děti mají angličtinu ve škole, není to záruka, že budou mluvit. Jako rodič, nebo babička/děda, je dobré vědět, že existuje spousta věcí, které můžete s dětmi doma dělat, abyste rozvíjeli jejich dovednosti v angličtině. A to dokonce i když vy sami nemluvíte!
Dozvíte se co dělat a hlavně co NEdělat s dětmi různých věkových skupin.
 
Cena: 200,- Kč
Max počet lidí: 16
 
Lektorka:
Mathanja Bot se narodila ve Sliedrechtu, v Nizozemsku v roce 1976. Po ukončení studií učitelství angličtiny se v roce 2002 přestěhovala do České republiky a začala učit angličtinu.  Nejprve ve školách, později založila vlastní jazykovou školu, kde jí praxe ukázala, že existuje příliš málo nástrojů, které by pomáhaly lidem s problémy učit se jazyky. Vzala tedy tužku do ruky a napsala knihu, která pomáhá lidem tyto problémy překonávat a dává možnost podívat se na výuku jazyků z veselejšího úhlu. V dnesní době se věnuje koučinku angličtiny a pravidelně dělá na toto téma různé workshopy.
 
www.mathanja.cz


Informace

Začátek:
12. 11. 2020 17:30

Konec:
12. 11. 2020 19:30

Rezervace vstupenek do:
12. 11. 2020

Doporučeno pro:
Dospělí a senioři

Umístění:
Školící středisko

Kategorie:
Přednáška

Akce do kalendáře:
iCal

Tisk:
A4 k tisku

Důležité informace

Vstupné na akci je 200 Kč.
Rezervované vstupenky je třeba vyzvednout do 7 dnů od rezervace, jinak dojde k propadnutí rezervace. Vstupenky je možné zaplatit hotově nebo kartou na recepci knihovny.

REZERVOVAT VSTUPENKU

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje

Portál knihovny.cz

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.