CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Dračí Doupě

Obrázek k akci

 

Setkání ke kroužku Dračí Doupě

Dračí doupě patří mezi klasické papírové (nepočítačové) hry na hrdiny. Jeden z hráčů, tzv. Pán jeskyně (PJ), před hrou připraví úvodní příběh, mapy, zápletku, nestvůry apod. Ostatní hráči se poté tohoto příběhu zúčastní – každý z hráčů představuje jednu postavu fantasy světa (trpasličího bojovníka, elfího kouzelníka apod.), celá družina pak dohromady putuje připraveným světem a příběhem s cílem splnit přijaté úkoly, získat peníze a třeba i slávu. Obecně neexistují limity toho, co hráči mohou a nemohou učinit, mají tady velkou svobodu a musí se rozhodovat - o následcích jejich činů pak rozhoduje PJ, některé běžné herní situace (boj, sesílání kouzel, využívání zvláštních schopností apod.) se řeší na základě číselných tabulek uvedených v pravidlech či hody herní kostkou.

Následující setkání se bude konat 19. 11. 2021.

Akce se bude moci uskutečnit pouze v souladu s aktuálními vládními nařízeními. Účastník akce musí mít dýchací cesty zakryté respirátorem a musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek: být očkován, negativně testován, nebo spadat do lhůty nejdéle 180 dnů po prodělané nemoci Covid 19.



Informace

Začátek:
12. 11. 2021 16:00

Konec:
12. 11. 2021 18:00

Rezervace vstupenek do:
12. 11. 2021

Doporučeno pro:
Všechny

Umístění:
Klubovna

Kategorie:
Ostatní

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.