CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Článek

Knižní šifra - jak vyzvednout výhru

Právě skončila naše online soutěž Knižní šifra. Boj o první příčky byl velice napínavý a ti nejlepší z vás jistě čekají na informaci, jak si mohou vyzvednout své ceny.

Ceny ze soutěže je možné si vyzvednout velice jednoduše. Budete k tomu potřebovat svou e-mailovou adresu a kód pro vyzvednutí výhry.

Pro získání kódu pro vyzvednutí výhry se stačí přihlásit na svůj účet v Knižní šifře a kliknout na "Můj účet". Zde uvidíte "Kód pro vyzvednutí výhry".

Napište nám e-mail na it@mkostrov.cz, ideálně ze stejného e-mailu, kterým jste se přihlašovali do soutěže. V e-mailu uveďte váš kód pro vyzvednutí výhry a případně e-mailovou adresu, kterou jste se přihlašovali do soutěže.

Co nejdříve se vám ozveme zpět a dohodneme předání výhry osobně v knihovně, nebo (u některých výher) elektronicky, formou dárkového poukazu.

Vydáno: 01. 04. 2021

Klíčová slova: Knižní šifra, soutěž

Provozní doba

Pro dospělé, Čítárna
8:00-12:00 13:00-18:00
Pro mládež, Hudební
9:00-12:00 13:00-18:00
Klubovna
13:00-18:00

Zobrazit celou provozní dobu

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.