CZE | ENG | DEU

Městská knihovna Ostrov

Vybavení klubovny

Výkonné počítače

Klubovna je vybavena celkem pěti výkonnými herními počítači.

Specifikace počítačů:

Intel Core i5 desáté generace, 16GB operační paměti, grafická karta RTX 2060, 24" QHD zakřivený herní monitor s vysokou obnovovací frekvencí a herní set mechanické klávesnice, myši a sluchátek od MSI.

Na počítačích jsou předinstalované platformy Steam a Epic Games s předinstalovanými hrami. Po dohodě s obsluhou je možné doinstalovat další platformy a tituly.

Na jednom z počítačů je instalována i plná podpora virtuální reality.

Na jednom z počítačů je instalován i set aktuálních aplikací Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, Lightroom, Premiere Pro a After Effects).

Virtuální realita

Po domluvě s obsluhou je v klubovně dostupná virtuální realita Valve Index a několik desítek herních i zážitkových titulů.

3D tiskárna

K dispozici pro tisk prototypů, krabiček, figurek a dalších drobností je výrazně vylepšená verze tiskárny Creality Ender 3 PRO. K dispozici jsou různé typy a barvy strun, běžně bývá k dispozici v několika barvách struna PLA, PETG a ASA275. Nabídka a množství strun se může pravidelně měnit dle zájmu o tisk.

Model si můžete přinést vlastní, případně si model vytvořit na počítačích v klubovně. K dispozici bude Slicer Cura v aktuálni verzi a brzy i s odladěnými tiskovými profily ke strunám.

Tisk je možné nechat běžet v průběhu večera, o hotovém výtisku vás budeme informovat formou SMS. Připravujeme také on-line stream průběhu tisku.

Poplatky spojené se službami Klubovny naleznete v ceníku.

Tisková verze stránky

PDF verze stránky

Poslední aktualizace stránky: 31. 08. 2021 11:10

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje

Portál knihovny.cz

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.