Prodloužit výpůjčky

Výpůjčky můžete prodloužit zatelefonováním na číslo 353 434 300
(v otevírací době) a nebo zprávou na e-mail info@mkostrov.cz.

Program akcí knihovny

Knihovna nabízí v průběhu celého roku akce pro všechny věkové skupiny. Jejich seznam, s možností rezervace vstupenek, najdete na stránce AKCE.

Otevírací doba

Celou otevírací dobu najdete na stránce PROVOZNÍ DOBA. Jsou zde uvedené i zavírací dny nebo dny kdy má knihovna omezený provoz.

Katalog knihovny

Ve webovém katalogu máte možnost prohledávat fond knihovny, rezervovat si knihy a nebo objednat odložení z poličky.Z knihy návštěv

 • Kája super frája, narozeninové překvapení

  Hlavní hrdina knížky se jmenuje Kája. A je to super frája. Kája má narozeniny. A narozeniny má také holčička Patricie Čerňáková, která má strašně dlouhé nehty. Kája si myslí, že lidem těmi nehty drápe do obličeje. Kája dostal pozvánku na nej párty v historii. Patricie měla devět let. Oslava trvala celý den až do noci.

  28. 11. 2017 20:44, KRÁL LEDU M
 • Robinson Crusoe

  Robinsonova touha po moři zaviní porušení zákazu rodičů. Vyrazí s přítelem do Londýna. Když se vydá na další cestu, je zajat otrokáři.Od té doby zažívá dobrodružství. Nakonec ztroskotá na neobjeveném ostrově. Zabydluje se a zaopatřuje si způsob života. Zachrání Pátka a spolu s ním se dostane z ostrova. Když se vrátí do vlasti, najde matku samotnou. Otec již před mnoha roky zemřel.

  29. 11. 2017 19:43, Tereza Besperátová
 • Čertice Andělka

  Andělka Hezoučká možná vypadá jako roztomilá a způsobená holčička, ale opak je pravdou! Ať hledá důkaz, že paní ředitelka nosí paruku,snaží se porazit soupeřku Tiffany nebo ztrácí půdu pod nohama na ozdravném víkendu, vždy způsobí rozruch!

  04. 10. 2017 19:29, Kamila Jeřábková