dospele_v3

najdete zde beletrii našich i světových autorů, naučnou literaturu všech oborů, mapy, průvodce i učebnice a CD-ROMy s průvodci a encyklopediemi.

 

mladez_v3

zde se nachází veškerá literatura určená malým čtenářům – pohádky, romány, humor i detektivky. Nechybí ani časopisy, komiksy a pod. Samozřejmě zde máme i naučnou literaturu. Oddělení nabízí celoročně balení učebnic.

 

studovna_v3

je místo, kde jsou pro Vás připravena periodika, naučná literatura a sbírky zákonů. Naleznete zde i počítače s přístupem do informační databáze.

 

hudba_v3

nabízí obrovskou sbírku audiovizuálních děl na CD, DVD,  i ve formátu MP3. Oddělení je vybaveno i několika poslechovými místy.

 

kronika_v4

Vám poskytne informace z historie regionu, rešerše pro badatele nebo přednášky pro školy. Naleznete zde archiválie města i kopii starších kronik (originály jsou uloženy v okresním archivu KV).

 

univ3_v3

nabízí možnost udržet si duševní kondici i v pokročilejším věku. Vzdělávání je všeobecné, zájmové a neprofesní, avšak na univerzitní úrovni. Možnost studia v pohodlí domova formou videozáznamů.

 

Náš tip
K návštěvě všech oddělení stačí našim čtenářům jeden čtenářský průkaz!karta