CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

CZLAN WinterShock 2022

Obrázek k akci
WinterShock je klasická LAN párty s volným výběrem her, tedy na čem se účastníci domluví, to se bude hrát. Není výjimkou, že se hraje více her zároveň, byť se organizátoři snaží mít v souběhu nejvýš dvě hry. Pro rok 2022 nebylo zvoleno téma her ale byla zvolena hra pro malý turnaj.
 
Ročník 2022 bude jako hlavní hra na sobotní den běžet RTS strategie Stellaris, v této hře proběhne malý jednokolový turnaj.
 
Je potřeba vlastnit DLC: Nemesis, Federations, Apocalypse a Utopia. Ostatní DLC jsou bonus, který aktivujeme pokud je budou mít ostatní hráči.
Hra bude probíhat v režimu „všichni proti všem" s plně otevřenou diplomacií. Každý si pro hru bude vytvářet vlastní unikátní rasu, před začátkem hry budou vylosovány každému hráči dvě karty, které musí zohlednit při tvorbě své rasy.
Vítěz hry získá trofej a malý dárek.
 


Informace

Začátek:
02. 12. 2022 15:00

Konec:
04. 12. 2022 13:00

Rezervace vstupenek do:
02. 12. 2022

Doporučeno pro:
Všechny

Umístění:
Klubovna

Kategorie:
Ostatní

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.