CZE | ENG | DEU

Zámecký park 224, 363 01 Ostrov

Městská knihovna Ostrov - Logo

Kontakty

Adresa:

Městská knihovna Ostrov, příspěvková organizace
Zámecký park 224
Ostrov
363 01

Telefon: +420 353 434 300
Mobil: +420 773 546 490
Skype: mkostrov.cz
WhatsApp: +420 773 546 490
E-mail: info@mkostrov.cz
GPS: 50°18'7.571"N, 12°56'24.950"E (MAP, QR Geo)
NUTS: CZ0412 555428

Sociální sítě

Facebook: facebook.com/KnihovnaOstrov/
Facebook pro mládež: facebook.com/oddelenipromladez/
Twitter: twitter.com/mk_ostrov/
Instagram: instagram.com/mestskaknihovnaostrov/

Fakturační údaje:

IČO: 70926620
Nejsme plátci DPH, nemáme přidělené DIČ.
Číslo účtu: 188314924/0300
Banka: ČSOB Ostrov
SWIFT: CEKOCZPP
IBAN: CZ29 0300 0000 0018 8314 9224

Další kontakty:

Datová schránka: 4ktk5cq
Veřejné zakázky: https://zakazky.ostrov.cz

Seznam kontaktů:

Příjmení, jménoE-mailPevná linkaMobilní telefon
Ředitelkareditelka@mkostrov.cz353434301
   Leitnerová Irenaleitnerova@mkostrov.cz353434301773250953
Zástupkyně ředitelky353434309
   Múčková Janamuckova@mkostrov.cz353434309775972100
Informační technologieit@mkostrov.cz353434308
   Douša Ondřejdousa@mkostrov.cz353434308773956951
Katalogizace, akvizicekatalogizace@mkostrov.cz353434307777731373
   Křížková Zuzanakrizkova@mkostrov.cz353434307
   Petránková Soňapetrankova@mkostrov.cz353434307
Ekonomka, objednávkyekonomka@mkostrov.cz
   Kubálková Helenakubalkova@mkostrov.cz
Meziknihovní výpůjčkymvs@mkostrov.cz353434306
Recepcerecepce@mkostrov.cz353434300773546490
Čítárna – studovnacitarna-studovna@mkostrov.cz353434306773800373
   Bělohlávková Janabelohlavkova@mkostrov.cz353434306
   Dušková Martinaduskova@mkostrov.cz353434306
Hudební odděleníhudebni@mkostrov.cz353434304
   Chaloupková Kamilachaloupkova@mkostrov.cz353434304
Kronikakronika@mkostrov.cz353434305
   Walburga Mikešovámikesova@mkostrov.cz353434305
Oddělení pro dospělédospele@mkostrov.cz353434302
   Čabínová Kamilacabinova@mkostrov.cz353434302
   Ešnerová Janaesnerova@mkostrov.cz353434302
   Křížová Lenkakrizova@mkostrov.cz353434302
   Pavlíková Mariepavlikova@mkostrov.cz353434302
   Silovská Janasilovska@mkostrov.cz353434302
   Šreková Jitkasrekova@mkostrov.cz353434302
   Volfová Veronikavolfova@mkostrov.cz353434302
Oddělení pro mládežmladez@mkostrov.cz353434303774731952
   Kolářová Lenkakolarova@mkostrov.cz353434303
   Oberreiterova Terezaoberreiterova@mkostrov.cz353434303

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje pro vás

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.