CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Můj nejhorší den

Obrázek k akci

Zapsaný spolek Světlo Kadaň z.s. pořádá putovní výstavu na téma MŮJ NEJHORŠÍ DEN.

Organizace byla založena v roce 1997. V současné době působí v Ústeckém a Karlovarském kraji. Poskytuje sociální služby širokému spektru osob nacházejících se v nepříznivé sociální situaci. Mimo režim sociálních služeb realizuje další aktivity v oblasti primární prevence, v oblasti motivace osob ke studiu a návratu na trh práce a další akce zaměřené na práci s komunitou.

Od září do listopadu 2022 pořádala nízkoprahová zařízení organizace malířskou výzvu na dané téma. Cílem a smyslem výtvarné výzvy bylo nabídnout klientům smysluplné trávení volného času, dále rozvíjení schopností, dovedností a znalostí prostřednictvím neformálního vzdělávání. Též zvyšovat zájem o mimoškolní aktivity.

Sešla se nám díla ze zařízení z Chomutova, Kadaně, Prunéřova, Radonic, Ostrova a z Chebu. Město Ostrov je pátým městem, které výstavu hostí.

Přejeme vám co nejvíce těch lepších dnů.

 Informace

Začátek:
01. 03. 2023 08:00

Konec:
26. 04. 2023 18:00

Doporučeno pro:
Všechny

Umístění:
Chodba - Oddělení pro dospělé

Kategorie:
Výstava

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje Portál knihovny.cz
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.