CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Rodinné konstelace

Obrázek k akci

Přednáška spisovatelky a léčitelky Zdenky Blechové o rodinných konstelacích, pomocí kterých je možné si uvědomit situaci ve vztazích na duchovní úrovni.

Zdenka Blechová rodinné konstelace staví jinak než jsme všichni zvyklí. Sama vybírá herce a staví je do rolí, takže nikdo neví, čí to je konstelace a co hraje. Člověk tedy musí vyjádřit své pocity a hrát tak, jak mu velí srdce. Na akci si můžete připravit problém, který byste chtěli vyřešit. Zdenka se vás bude ptát, co vás trápí a co byste potřebovali řešit. Pak, jak uzná za vhodné, postaví konstelaci a až pak se dozvíte třeba, že je to vaše konstelace. Na této akci si můžete mnoho uvědomit. Dá se řešit váš zdravotní stav, partnerské vztahy, práce nebo cokoliv, co vás trápí. Vždy je to o vás, zda se chcete rozhýbat či nikoliv a tak využijte této příležitosti.Informace

Začátek:
04. 04. 2018 17:00

Konec:
04. 04. 2018 18:30

Rezervace vstupenek do:
04. 04. 2018

Doporučeno pro:
Mládež, dospělé a seniory

Umístění:
Výstavní sál

Kategorie:
Přednáška

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

Fotogalerie - Rodinné konstelace

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.