CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Slovinsko, moje nová láska

REZERVOVAT VSTUPENKUObrázek k akci

Srdečně vás zveme na cestopisné povídání spojené s promítáním, které si pro vás připravila cestovatelka a fotografka Magdaléna Radostová.

„Asie, nejen můj oblíbený Vietnam, už jsou více jak rok a půl uzavřeny všem turistům. Musela jsem se přizpůsobit době „covidové“. Kam teď vyrazit, co není daleko a přitom nabízí všechno? Moje nová cestovní láska - Slovinsko. Malá země rozlohou, zato velká země, tím, co může duši cestovatele nabídnout.  Objevme společně moře, hory, smaragdovou řeku Soču, krasové jeskyně, vodopády, soutěsky, starobylá města a taky, u mne jak jinak – vynikající slovinské speciality.  Chcete vědět, kde se ubytovat, jak cestovat a co určitě ochutnat? Víte, co všechno lze vyrobit z konopí? Zajímá vás, kde objevit úžasný squat v centru velkoměsta? Máte rádi grafitti, hudební kluby, které nabídnou vše od elektroniky až po jazz? Kde najdete Žlezň? To a mnohem víc vám prozradí moje zcela nová beseda o Slovinsku.”Informace

Začátek:
26. 04. 2024 17:00

Konec:
26. 04. 2024 18:30

Rezervace vstupenek do:
26. 04. 2024

Doporučeno pro:
Všechny

Umístění:
Učebna

Kategorie:
Přednáška

Akce do kalendáře:
iCal

Tisk:
A4 k tisku

Důležité informace

Vstupné na akci je 50 Kč.
80 Kč bez rezervace, senioři 70+ zdarma; Při rezervaci v den akce je účtováno vstupné v plné výši.
Rezervované vstupenky je třeba vyzvednout do 7 dnů od rezervace, jinak dojde k propadnutí rezervace. Vstupenky je možné zaplatit hotově nebo kartou na recepci knihovny.

REZERVOVAT VSTUPENKU
O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.