CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

VERNISÁŽ - Harmonie

Obrázek k akci

Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy obrazů a tapisérií z dílny Drahomíry Němcové Jandové. Nebude chybět ani čtení z autorčiny knihy povídek a hudební doprovod.

„Po dvaceti letech v Českém ráji a po sedmnáctiletém pobytu v Americe se Drahuška vrátila do rodné vesnice Stříbrná. Nastěhovala se do domu, kde strávila dětství a se svým stylem života se přesunula do poloviny 20. století. Topí si dřevem ve starých smaltovaných kamínkách, na kterých si ve velkém hrnci ohřívá vodu. Vanu má na dvorku a WC splachuje vodou zpod okapu. Bez telefonu, televize, ledničky, stejně jako když byla malá. A takhle tam žije dodnes. Momentálně je její největší láskou dřevořezba a psaní povídek ze života.” (doslov z knihy Drahuščiny povídky - Už bylo v podkrušnohoří dost slz, 1. díl)

 Informace

Začátek:
04. 01. 2024 17:00

Konec:
04. 01. 2024 18:30

Rezervace vstupenek do:
04. 01. 2024

Doporučeno pro:
Všechny

Umístění:
Výstavní sál

Kategorie:
Vše

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

Fotogalerie - VERNISÁŽ - Harmonie

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.