CZE | ENG | DEU

Zámecký park 224, 363 01 Ostrov

Městská knihovna Ostrov - Logo

Vítězný dech

Obrázek k akci

Mezi nádechem a výdechem probíhá celý náš život, proto se přijďte dozvědět o prastarém učení, které lidé praktikovali už ve starém Tibetu, v Mongolsku a Indii. Dozvíte se o tom, jak může ovlivnit váš zdravotní stav.

Gana se narodila v Mongolskou, k jejím předkům patřili významní lámové. I u ní se v dětství začaly objevovat dispozice pro duchovní činnost a léčitelství. Učí Vítězný dech, který představuje prastaré učení, které lidé praktikovali už ve starém Tibetu, v Mongolsku a Indii. V České republice žije již 22 let.

Dýchání v těle představuje zcela unikátní fenomén. Jedná se o jedinou tělesnou funkci, která může probíhat buď zcela automaticky, anebo může být řízena naší vůlí.

Dýchání tvoří hranici mezi naším vědomým a nevědomým životem.Informace

Začátek:
17. 04. 2019 18:00

Konec:
17. 04. 2019 19:00

Rezervace vstupenek do:
17. 04. 2019

Doporučeno pro:
Všichni

Umístění:
Oranžerie Václava Havla

Kategorie:
Přednáška

Typ akce:
Veřejná

Akce do kalendáře:
iCal

Důležité informace

Vstupné na akci je 80 Kč.
100 Kč na místě, bez rezervace
Rezervované vstupenky je třeba vyzvednout do 7 dnů od rezervace, jinak dojde k propadnutí rezervace. Vstupenky je možné zaplatit hotově nebo kartou na recepci knihovny.

REZERVOVAT VSTUPENKU

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje pro vás

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.