CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

GYBON - vánoční koncert

Obrázek k akci

Srdečně vás zveme na vánoční koncert pěveckého sboru GYBON.

GYBON, smíšený studentský sbor Gymnázia Boženy Němcové a Hudební mládeže Hradec Králové existuje od roku 1998. Na svém kontě má přes 300 celovečerních koncertů, desítky přehlídek soutěží a festivalů a více než 40 evropských zahraničních koncertních turné. Sbor během své existence natočil 4 CD.

 

Studentský sbor Gybon každoročně obměňuje své složení. Posledním velkým úspěchem bylo získání zlatého pásma a titulu absolutního vítěze na Opavě cantat 2016, kde získal sbor i cenu za nejlepší provedení povinné skladby a 1. cenana Evropském hudebním festivalu v belgickém Neerpeltu v květnu 2018. Od založení je uměleckým vedoucím a sbormistrem Jaromír Schejbal. Od září 2017 sbor na klavír doprovází Mgr. Alena Holá, lektorka Hudební katedry Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové.

 Informace

Začátek:
13. 12. 2019 17:00

Konec:
13. 12. 2019 18:00

Rezervace vstupenek do:
13. 12. 2019

Doporučeno pro:
Všechny

Umístění:
Výstavní sál

Kategorie:
Koncert

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

Fotogalerie - GYBON - vánoční koncert

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.