CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Logopedie a její souvislosti

Obrázek k akci

Logopedie je disciplínou, která je propojena s oblastí medicíny a pedagogiky. Neřešené vady a poruchy řeči u předškolních dětí a souvislosti se vzděláváním jsou v dnešní uspěchané době zásadní téma pro vzdělávání dětí a žáků. V přednášce se seznámíte s vadami a poruchami řeči. Dozvíte se o důležitosti náprav řeči. Budete mít možnost si osobně vyzkoušet procvičování mluvidel.

Přednáší: Marie Rondevaldová

Marie  Rondevaldová se věnuje oblasti speciální pedagogiky, psychologie a logopedie již pátým rokem. V oblasti logopedie absolvovala seminář a praxi v předškolním zařízení speciální mateřské školy. Současně studuje UJEP v Ústí nad Labem.Ve svém centru v Ostrově se věnuje dětem s potížemi učení tzv. SPU, ADHD, ADD připravuje žáky na příjímací zkoušky a provádí skupinové preventivní lekce logopedické prevence. 

Roušky s sebou!Informace

Začátek:
24. 09. 2020 17:00

Konec:
24. 09. 2020 18:30

Rezervace vstupenek do:
24. 09. 2020

Doporučeno pro:
Mládež, dospělé a seniory

Umístění:
Učebna

Kategorie:
Přednáška

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.