CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Bookstart - S knížkou do života

Obrázek k akci

Je nám líto, akce je ZRUŠENA!

Bookstart – s knížkou do života je projektu na podporu čtenářské gramotnosti již od útlého věku. Do projektu se snažíme zapojit aktivní rodiče a seznámit je i jejich nejmenší ratolesti s knihou a nepřeberným množstvím příběhů (a informací) v ní.

Při slavnostním Vítání miminek na ostrovské radnici od nás získá každé narozené miminko dárkový set, který obsahuje první knihu, seznam doporučené dětské literatury odpovídající příslušnému věku dítěte, půlroční registraci do naší knihovny a další drobné dárky. Spolu se setem také získá pozvání k nám do knihovny, kde máme nachystáno spoustu zajímavých knih a různých programů. Také jsme naše oddělení přizpůsobili pro nové návštěvníky, zřídili jsme kojící a přebalovací koutek, pořídili nové hračky a spousty knih pro nejmenší. Informace

Začátek:
07. 10. 2020 09:30

Konec:
07. 10. 2020 12:00

Doporučeno pro:
Všechny

Umístění:
Oddělení pro mládež

Kategorie:
Ostatní

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.