CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Jak mučit potomka aneb Rodinné právo pro začátečníky

Obrázek k akci

Pořad pro veřejnost o právu v rodině, o partnerských vztazích a o knihách

Zábavná rozprava o současném rodinném právu, o jeho zneužívání, o rozvodu a sporech o děti, o Istanbulské úmluvě, o výživném, o domácím násilí, o mužích, ženách, dětech a o knihách, s praktickými příklady. Autorka vystupuje sama nebo s hostem, kterého uvede a vyzpovídá. Součástí pořadu je diskuse s posluchači, reakce na otázky a v závěrečné části prodej a autogramiáda knih (nakladatelství Mladá fronta).

Přednášející:

JUDr. Daniela Kovářová, advokátka, spisovatelka, prezidentka Unie rodinných advokátů a bývalá ministryně spravedlnosti, autorka 15 knih (povídky, fejetony, detektivní příběhy, humoristická literatura, například Jak se žije padesátkám, Jak chovat muže nebo Jak hubnout a nezblbnout). Narozena v Ostravě, studovala v Brně a žije na vesnici poblíž Plzně. Držitelka ocenění Právník roku v oboru rodinné právo za rok 2016, Polanovy ceny za literaturu za rok 2015 (za knihu Mrtvá z golfového hřiště), 2. místa v soutěži O cenu Miloslava Švandrlíka za nejlepší humoristickou knihu roku 2017 (za knihu Jak chovat muže) a 3. místa v téže soutěži za rok 2016 (za knihu Jak se žije padesátkám).Informace

Začátek:
21. 01. 2021 17:00

Konec:
21. 01. 2021 18:30

Rezervace vstupenek do:
21. 01. 2021

Doporučeno pro:
Mládež, dospělé a seniory

Umístění:
Učebna

Kategorie:
Přednáška

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.