CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Relaxační malování pro dospělé

Obrázek k akci

Omalovánky nejsou jen pro děti, donutí vás vypnout a nepřemýšlet nad věcmi, které vás během dne stresují, přinesou vám příjemný pocit z tvoření, nemluvě o psychologickém vlivu barev.

Máme pro vás spoustu omalovánek s různými motivy, relaxační hudbu, kávu i čaj. Pastelky či fixy si můžete přinést vlastní, nebo vám je půjčíme.

Můžete si ozdobit také bavlněnou tašku a obdarovat své blízké ručně vyrobeným praktickým dárkem! Fixy na textil i šablony budou k dispozici.

Je nutné dodržovat všechna opatření a nařízení, proto každý účastník bude muset mít zakryté dýchací cesty respirátorem (spňujícím všechny podmínky Vlády ČR) a podepíše čestné prohlášení, že je negativně testován na přítomnost viru SARS-CoV-2, případně se prokáže dokladem o absolvovaném očkování proti onemocnění Covid-19.

 Informace

Začátek:
16. 06. 2021 15:30

Konec:
16. 06. 2021 17:00

Rezervace vstupenek do:
16. 06. 2021

Doporučeno pro:
Dospělé a seniory

Umístění:
Učebna

Kategorie:
Ostatní

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje Portál knihovny.cz
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.