CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Barevná krása z hor

Obrázek k akci

Domov Maxov se nachází v obci Horní Maxov v Jizerských horách, nedaleko Jablonce nad Nisou. Jedná se o příspěvkovou organizaci zřízenou hl. m. Prahou.

Domov se stará o osoby se zdravotním postižením. Provozuje terapeutické dílny a právě výsledky účastníků těchto výtvarných dílen budou k vidění na jejich výstavě.

Slavnostního zahájení výstavy se bude konat v Oranžerii Václava Havla, v Městské knihovně Ostrov, dne 3. 8. 2021 v 15 hodin, zúčastní někteří z autorů, spolu se svými terapeuty a vedením domova.

Přijďte podpořit svojí účastí tyto nadané, inzitní umělce, kteří si přes svůj věk, zachovali dětský pohled na svět. Jejich kouzelné obrázky a další výrobky bývají prodány již během zahájení výstavy. Určitě najdete inspiraci na dárky pro své blízké, nebo vy sami zjistíte, že bez některého obrázku, nebo ručně malované tašky prostě nemůžete odejít.

 Informace

Začátek:
03. 08. 2021 17:00

Konec:
27. 08. 2021 12:00

Doporučeno pro:
Všechny

Umístění:
Výstavní sál

Kategorie:
Výstava

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.