CZE | ENG | DEU

Městská knihovna Ostrov

Řeč andělů

REZERVOVAT VSTUPENKUObrázek k akci

Srdečně vás zveme na koncert. Zazní zde klasická hudba od renesance přes baroko až po hudbu 21. století. Nebudou chybět ani staré keltské a orientální melodie a především písně pro sólovou harfu. Harfa je jeden z nejstarších hudebních nástrojů vůbec a právě o její historii a také způsobu hraní se dozvíte v průběhu koncertu hodně zajimavých informací.

Poslechněte si a nalaďte se na příjemnou notu - ZDE.
Vánoční ukázka - ZDE.
 

Katarína Ševčíková patří mezi vyhledávané harfistky nejen v České republice a na Slovensku, ale svou brilantní hrou, technickými znalostmi a šarmem okouzlila nadšené posluchače královského nástroje i v jiných zemích jako jsou Švýcarsko, Německo, Rakousko, Skandinávie, kde pravidelně vystupuje. Věnuje se především sólové hře a již pravidelně několik let doprovází tóny harfy více jako 400 akcí, koncertů, galavečerů, privátních akcí ročně. Věnuje se také produkci relaxačního charakteru a muzikoterapii v lázeňských městech pro pohlazení těla i duše hudbou. Interpretuje nejen tvorbu klasické hudby různých období, ale také hudbu jiných žánrů (pop, folk, jazz a také filmovou hudbu v úpravě pro harfu). Kromě sólových koncertů také vystupuje i v komorních sestavách a spolupracuje s řadou hudebníků. Stala se tak za posledních deset let jednou z nejvyhledávanějších harfistek ve všech hudebních žánrech a také světa showbusinessu. Tónem a koncertem její královské harfy jsou každoročně velice elegantně a důstojně zahajované i různé prestižní akce a slavnostní příležitosti nejenom u nás ale i v zahraničí.

 

 


Informace

Začátek:
01. 12. 2021 19:00

Konec:
01. 12. 2021 20:30

Rezervace vstupenek do:
01. 12. 2021

Doporučeno pro:
Všechny

Umístění:
Výstavní sál

Kategorie:
Koncert

Akce do kalendáře:
iCal

Tisk:
A4 k tisku

Důležité informace

Vstupné na akci je 100 Kč.
150 Kč na místě, bez rezervace; senioři 70+ ZDARMA
Rezervované vstupenky je třeba vyzvednout do 7 dnů od rezervace, jinak dojde k propadnutí rezervace. Vstupenky je možné zaplatit hotově nebo kartou na recepci knihovny.

REZERVOVAT VSTUPENKU

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje

Portál knihovny.cz

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.