CZE | ENG | DEU

Městská knihovna Ostrov

Titanic

REZERVOVAT VSTUPENKUObrázek k akci

Kdo by neznal pohnutý osud této slavné lodi? Letos uplyne 110 let od jejího potopení a já mám pro Vás přednášku, která Vás přenese do roku 1912, kdy spolu se slavnými pasažéry a členy posádky nastoupíte na největší loď ve své době. Vyslechnete skutečný příběh postavený na výpovědích a životopisech přeživších podpořený novými objevy, ukázkami z filmu Titanic (Cameron, 1997) a skutečnými záběry lodě z roku 1912.

Přednáší: Dana Šimková

„Titanikem se zabývám už 23 let a neustále doplňuji své vědomosti. Před třemi lety jsem rekonstruovala cesty pasažérů 3. třídy na člunovou palubu a jejich šanci na záchranu a nedávno jsem vypátrala pravdu o Češích na Titaniku. To všechno uslyšíte během mého povídání. Přivezu vám také ukázat originální artefakty vytažené z vraku lodi a seznámím vás osobně s někým, kdo měl na Titaniku příbuzného.”

 Informace

Začátek:
14. 09. 2022 17:00

Konec:
14. 09. 2022 18:30

Rezervace vstupenek do:
14. 09. 2022

Doporučeno pro:
Všechny

Umístění:
Učebna

Kategorie:
Přednáška

Akce do kalendáře:
iCal

Tisk:
A4 k tisku

Důležité informace

Vstupné na akci je 50 Kč.
80 Kč na místě, bez rezervace; senioři 70+ ZDARMA; Vstupenky za sníženou cenu si můžete rezervovat nejpozději den před zahájením akce. Zaplacené vstupné bude vráceno pouze v případě zrušení akce.
Rezervované vstupenky je třeba vyzvednout do 7 dnů od rezervace, jinak dojde k propadnutí rezervace. Vstupenky je možné zaplatit hotově nebo kartou na recepci knihovny.

REZERVOVAT VSTUPENKU

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje

Portál knihovny.cz

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.