CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Petraki jóga v knihovně

Obrázek k akci
Zveme vás na sobotní jógu do knihovny v Ostrově.
Lekce bude probíhat jako vždy v Oranžerii Václava Havla. Vy co jste na mé józe v knihovně již byli, tak víte, že tento výstavní sál je moc příjemný a vždy v něm probíhá nějaká zajímavá výstava. Lze proto při józe i po očku koukat na něco hezkého uměleckého.
Tuto sobotní jógu zvládnou i začátečníci a užijí si ji všichni milovníci vědomého pohybu. Budeme hodně dýchat a zdravě se hýbat. Povedu vás k tomu, abyste si lekci užili, abyste byli přítomní, cítili se na podložce svobodně, sami s sebou a abyste si z lekce odnesli něco krásného, co vám bude dělat radost a zůstane ve vás i mimo podložku.
S sebou: jógovou podložku, deku (případně pomůcky, které rádi používáte)

Rezervace předem nutná z důvodu omezené kapacity!
 
Rezervace na e-mailu: yoga@petraki.cz
Nebo telefonu 777 470 560
 
Doporučení: Přijďte včas a již oblečeni na jógování. V případě potřeby je možné se převléknout na toaletách. Vstup do Oranžerie V. H. je z malého parčíku u biblioboxu. Je po levé straně před vchodem do parku Bílou bránou.
 
Na místě si budete moci okoukat či zakoupit šperky z mé tvorby jako náhrdelníky z Larimaru, minerální náramky nebo se s vámi i ráda domluvím na vytvoření osobního šperku přímo pro vás na míru. Tipy na prozkoumání: https://petraki.cz/sperky/


Informace

Začátek:
03. 09. 2022 09:00

Konec:
03. 09. 2022 11:00

Doporučeno pro:
Mládež, dospělé a seniory

Umístění:
Výstavní sál

Kategorie:
Ostatní

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje Portál knihovny.cz
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.