CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Cesta duše

Obrázek k akci

Zveme vás na výstavu obrazů z dílny Martiny Francové.

„Moje tvorba zprostředkovává neobvyklý pohled na běh života, na to co nám přichází do cesty, dává nám příležitost učit se, růst a vrátit se do svého středu. Vše má význam, někdy v průběhu událostí skrytý, aby se nám později mohl vyjevit. Zachycuji duši z nezvyklého úhlu pohledu. Můžete se nechat příjemným způsobem vtáhnout do méně známých a někdy i obtížně přístupných míst samy sebe. Dát prostor svým myšlenkám.

Malovat jsem začala vlastně teprve nedávno. V roce 2019 se staly moje obrazy způsobem, jak se vyrovnat s realitou těžké nemoci, která zastavila vše, co jsem tak důvěrně znala. Když tvořím, zapomenu na celý svět, jsem jen já a vše ostatní mizí. Vlastně mě překvapila reakce lidí, kteří moje obrazy uviděli a hovořili o pocitu pozitivní energie. Moje kamarádka lékařka, která má jeden obraz v ordinaci, říká, že každý, kdo se na obraz podívá, se začne usmívat.

Ráda bych vás tedy pozvala na výstavu, protože právě úsměv v dnešní době nejvíce potřebujeme.” (Martina Francová)Informace

Začátek:
02. 09. 2022 08:00

Konec:
30. 09. 2022 17:00

Doporučeno pro:
Všechny

Umístění:
Výstavní sál

Kategorie:
Výstava

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.