CZE | ENG | DEU

Zámecký park 224, 363 01 Ostrov

Městská knihovna Ostrov - Logo

Článek

Rozsvícení vánočního stromu

2. prosince 2018

Na první adventní neděli 2. prosince v 17.00 hodin spolu se starostou města Janem Burešem, páterem římskokatolické církve Markem Bonaventurou Hricem  ostrovští rozsvítili vánoční strom na Mírovém náměstí. 

O program se postarali žáci Základní umělecké školy Ostrov, Májová sluníčka Základní školy Májová a pěvecký sbor žáků Základní školy Masarykova.  V letošním roce  si nebeský pošťák na chůdách přivedl pomocníky, mladšího pošťáka a anděla, aby od všech dětí  posbírali vánoční přáníčka pro Ježíška. I přes trvalý déšť si  ostrovští občané nenechali ujít tuto tradiční akci.  Vždycky je to příležitost k setkávání přátel  při svařáku o který nebyla nouze.  Na stáncích si mohli návštěvníci vybírat i podle chutí. Nechybělo ani jmelí a další vánoční dekorace. V domě kultury  bylo možné zakoupit  různé výrobky od řemeslníků : šperky, keramiku, obrázky, paličkování  a další rukodělné výrobky

Vydáno: 02. 12. 2018

Klíčová slova:

Provozní doba

Pro dospělé, Čítárna
 9:00-12:00 13:00-17:00
Pro mládež, Hudební
 Zavřeno
Kronika
Zavřeno

Zobrazit celou provozní dobu

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.