CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Článek

Rozsvícení vánočního stromu

2. prosince 2018. Na první adventní neděli 2. prosince v 17 hodin spolu se starostou města Janem Burešem a páterem římskokatolické církve Markem Bonaventurou Hricem, ostrovští rozsvítili vánoční strom na Mírovém náměstí. 

O program se postarali žáci Základní umělecké školy Ostrov, Májová sluníčka Základní školy Májová a pěvecký sbor žáků Základní školy Masarykova.  V letošním roce si nebeský pošťák na chůdách přivedl pomocníky, mladšího pošťáka a anděla, aby od všech dětí posbírali vánoční přáníčka pro Ježíška. I přes trvalý déšť si ostrovští občané nenechali ujít tuto tradiční akci.  Vždycky je to příležitost k setkávání přátel při svařáku, o který nebyla nouze. Na stáncích si mohli návštěvníci vybírat i podle chutí. Nechybělo ani jmelí a další vánoční dekorace. V domě kultury bylo možné zakoupit  různé výrobky od řemeslníků: šperky, keramiku, obrázky, paličkováné a další rukodělné výrobky.

Článek se nachází v archivu.

Vydáno: 02. 12. 2018

Klíčová slova:

Provozní doba

Zavřeno

Zobrazit celou provozní dobu

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.