CZE | ENG | DEU

Zámecký park 224, 363 01 Ostrov

Městská knihovna Ostrov - Logo

Článek

Zveme vás na CyberSHOW

Není to jen „obyčejná“ přednáška na téma čím dál více diskutovaného internetového bezpečí, ale skutečná Cybershow. Žádné suché teoretické vysvětlování pojmů, jakými jsou například keylogger, ransomware, malware a troubleshooting, ale skutečná show plná názorných „fyzických“ ukázek a hackování v reálném čase, přímo před očima účastníků akce, kteří se dozvědí, jaké hrozby a nebezpečí číhají v online světě a na co si dát pozor.

Podrobnosti:

Proč jsou nebezpečné volné wifi sítě? Jak dobře ochránit svou počítačovou síť? Kolik práce dá hackerovi proniknout do jejich routeru, počítače či mobilního telefonu? Proč antivirus nemusí stačit? Proč a jak by někdo kradl identitu? To vše vysvětlí a také předvedou přední odborníci v oblasti kybernetiky – hacker William Ischanoe a specialista na internetové bezpečí Roman Kohout.

Vstup na akci je zdarma, je nutné se přihlásit na stránkách spolku you connected. Bez registrace nebude možné akci navštívit.

Citace z FB události.

Akce na Facebooku (aktuality a informace)

Registrace (ZDARMA)

Vydáno: 01. 08. 2019

Klíčová slova: kyberbezpečnost, hackování

Provozní doba

Pro dospělé a čítárna
9.00 - 18.00
Pro mládež a hudební
9.00-12.0013.00-18.00
Kronika
Zavřeno

Zobrazit celou provozní dobu

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje pro vás

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.