CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Článek

Novinka v knihovně - bezkontaktní výdej knih

TISKOVÁ ZPRÁVA

Novinka v knihovně – bezkontaktní výdej knih

Ostrov (3. 6. 2021) – Knihobox a služba ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU

 

KNIHOBOX je nový „člen” našeho kolektivu, který umožní našim čtenářům vyzvednout si objednané dokumenty (knihy, časopisy, CD, DVD...) i mimo provozní dobu knihovny. Náš nový „kolega” je umístěn v Bílém dvoře - malém parčíku u knihovny (po levé straně před vchodem do parku Bílou bránou).

Nová služba pro bezkontaktní výdej dokumentů se nazývá ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU a je zpoplatněna částkou 10 Kč za dokument. Z Knihoboxu je možné objednané dokumenty vyzvednout 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Uložené dokumenty budou v Knihoboxu čekat na vyzvednutí čtenářem po dobu 3 dnů. Služba je limitována velikostí jednotlivých boxů, tudíž větší dokumenty (jako např. některé společenské hry) nebude možné do Knihoboxu umístit.

Chcete službu ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU využít a nevíte jak? Je to jednoduché! Stačí postupovat jako při klasické rezervaci dokumentu:

·         Zavoláte nám a my už se o vše postaráme.

·         Napíšete nám e-mail se seznamem požadovaných dokumentů (knih, časopisů, CD, DVD...), ve kterém uvedete, že máte zájem o ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU a my za vás vše zajistíme.

·         Přihlásíte se do našeho on-line katalogu, vyberete požadovaný dokument (knihy, časopisy, CD, DVD...), kliknete na tlačítko ZÍSKAT. Poté zvolíte možnost ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU a znovu potvrdíte tlačítkem ZÍSKAT. Zbytek už je na nás.

·         Informace o vyřízení vaší objednávky vám přijde formou e-mailu a SMS. Ve zprávě bude uveden jedinečný 4místný číselný kód a číslo boxu, ve kterém bude vaše objednávka uložena. Pomocí kódu daný box odemknete. 

Poplatek za ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU bude čtenáři naúčtován ihned po načtení dokumentů na čtenářské konto. Platba bude uskutečněna při nejbližší návštěvě knihovny, případně lze platbu provést převodem na účet knihovny. V případě jakýchkoli dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Rádi vše vysvětlíme, poradíme.

Pro více informací kontaktujte:

 

Městská knihovna Ostrov, p. o., Mgr. Jana Skůrová

tel.: 353 434 309,  mob.: 775 972 100, e-mail: skurova@mkostrov.cz

Článek se nachází v archivu.

Vydáno: 01. 06. 2021

Klíčová slova:

Provozní doba

Zavřeno

Zobrazit celou provozní dobu

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.