CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Článek

Ježkárny v knihovně

TISKOVÁ ZPRÁVA

„Ježkárny” v knihovně

Ostrov (13. 10. 2021) – Pozvánka na koncert Miroslava Palečka

 

Ve středu 20. října 2021 od 18 hodin se bude v Městské knihovně Ostrov konat koncert známého písničkáře Miroslava Palečka. Zvýhodněné vstupenky si můžete již nyní zakoupit či rezervovat.

Písničkář je znám nejen jako polovina semaforského dua Paleček & Janík, ale také jako originální interpret písní Osvobozeného divadla autorů V&W&J.

V sólovém recitálu zazní většina písní z CD „JEŽKÁRNY“, které vyšlo v roce 2015 u firmy SUPRAPHON u příležitosti 110. výročí narození Jana Wericha, dále pak písně z autorského CD „Každej je nějakej“. Nebudou chybět ani věčné hity – „Hele lidi“, „Prodavač limonád“, „Valčíček“, „Úsměv“, „Na Novej rok“, „Slušovická romance“, „Na věky tu přeci nejsi“, „Petřínská rozhledna“. Dostane se i na čerstvé novinky a zhudebněné básně Jaroslava Seiferta. Písničkám vedle kultivovaného projevu nechybí prostota, lidovost, nepodbízivý humor, melodičnost a úsměvná melancholie.

Zvýhodněné vstupenky si můžete již nyní zakoupit či rezervovat. Rezervace vstupenek je možná na tel. č.: 353 434 300, 773 546 490, na e-mailu: info@mkostrov.cz, nebo on-line na webových stránkách knihovny - https://mkostrov.cz/.

 

Nenechte si ujít příjemný kulturní zážitek v krásném prostředí Oranžerie Václava Havla. Těšíme se na vaši návštěvu.

Článek se nachází v archivu.

Vydáno: 01. 10. 2021

Klíčová slova:

Provozní doba

Zavřeno

Zobrazit celou provozní dobu

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.