CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Článek

Promoce studentů

V pátek 19. 5. se konala slavnostní promoce studentů Virtuální Univerzity třetího věku.  Jedná se o jednu z forem Celoživotního vzdělávání organizovanou Provozně ekonomickou fakultou České zemědělské univerzity v Praze. V naší knihovně se studenti této univerzity setkávají již 9 let, studiem u nás prošly řady spokojených účastníků.

Velice děkujeme všem studentům, kteří studium pod vedením Veroniky Volfové v naší knihovně absolvují a věřte, že jich není málo. Promoce se, bohužel, zúčastnila pouze hrstka z nich. Všem studentům, kteří letos promovali moc gratulujeme a věříme, že budou pokračovat ve vzdělávání i nadále.

Poděkování patří také vedení Města Ostrov, které knihovnu podporuje a promujícím studentům věnovalo dárkovou tašku.

Cílem Virtuální U3V je umožnit všem posluchačům v rámci České republiky zájmové vysokoškolské studium U3V bez ohledu na vzdálenost od sídel vysokých škol a univerzit, ve kterých probíhá prezenční seniorské vzdělávání, jehož se z různých důvodů (vzdálenost, zdravotní a časové důvody, finanční náročnost na dopravu apod.) nemohou zúčastňovat. V souladu se vzděláváním též vytvořit prostředí pro sociální kontakt posluchačů v daných lokalitách.

Více fotografií naleznete ZDE.

Článek se nachází v archivu.

Vydáno: 22. 05. 2023

Klíčová slova: knihovna, Ostrov, univerzita, senioři, Virtuální Univerzita třetího věku, celoživotní vzdělávání

Provozní doba

Pro dospělé, Čítárna
9:00-11:30
Pro mládež, Hudební
9:00-11:30
Klubovna
Zavřeno

Zobrazit celou provozní dobu

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje Portál knihovny.cz
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.