CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Článek

Noc s Andersenem

Noc s Andersenem 2023

Ostrov (28. února 2023) – Nocování dětí v knihovně

 

            V noci z pátku na sobotu (31. 3.-1. 4.) prostory Městské knihovny Ostrov opět ožijí. Připravujeme totiž již známou Noc s Andersenem. Letos to bude již 23. ročník oblíbeného nocování malých čtenářů v knihovnách, které pořádá Klub dětských knihoven SKIP ČR. Do projektu se každým rokem zapojuje stále větší množství veřejných i školních knihoven, základních i středních škol, družin, dětských domovů, domů dětí, nemocnic, zoo, junáků i pionýrů, ale čtecí místa najdete i v zahraničí. Naše knihovna se do projektu zapojí po osmnácté.

            Pro děti bude připraven bohatý program, samozřejmě je zajištěno občerstvení i pitný režim. Všechny předešlé ročníky měly velký úspěch a doufáme, že i letos tomu nebude jinak. Noc plná zábavy je určena dětem od 1. po 5. třídy ZŠ. Ještě máme volná místa, tak neváhejte a přihlaste svá dítka. Ale pozor, účast na nocování si musí malý nocležník trochu zasloužit. Musí být splnit jednoduché úkoly. Více informací naleznete na webových stránkách knihovny (mkostrov.cz).

Pokud byste se chtěli podívat, jak vypadaly předchozí ročníky Noci s Andersenem, můžete nahlédnout do fotogalerie na webových stránkách knihovny (mkostrov.cz).

 

 

 

Pro více informací kontaktujte:

Městská knihovna Ostrov, p. o., Mgr. Jana Skůrová

tel.: 354 224 991,  mob.: 775 972 100, e-mail: skurova@mkostrov.cz

Článek se nachází v archivu.

Vydáno: 14. 06. 2023

Klíčová slova: Noc s Andersenem, tiskové zprávy, 2023

Provozní doba

Zavřeno

Zobrazit celou provozní dobu

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.