CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Článek

Knihy do ucha

Revoluční krok ve světě čtení pro naše čtenáře je tady! Jako první knihovna v kraji (přehled knihoven půjčujících audio knihy) vám představujeme inovativní službu, která vám umožní ponořit se do světa knih přímo z vašeho mobilního zařízení. S radostí oznamujeme spuštění služby půjčování audioknih on-line. 

Vaše oblíbené příběhy jsou teď doslova na dosah!

Odteď si mohou naši čtenáři pohodlně půjčovat audioknihy přes náš on-line katalog a stahovat si je přímo do svých chytrých telefonů nebo tabletů. Mohou si tak užít své oblíbené příběhy kdykoli a kdekoli, ať už jsou na cestě do práce, ve fitness centru nebo relaxují doma.

Jak to funguje? Snadno a Rychle! Stačí se přihlásit do našeho on-line katalogu, vybrat a půjčit si audioknihu. Audiokniha se stáhne do aplikace Palmknihy ve vašem mobilním zařízení. Poté již můžete začít poslouchat a užívat si svou literární cestu!

Již žádné popraskané obaly a poškrábaná CD, žádné CD přehrávěče... Stačí chytrý telefon, tablet a můžete „číst”.

Nevíte si rady jak e-audioknihu stáhnout? Zastavte se u nás v knihovně a my vám rádi poradíme.

Provozní doba

Pro dospělé, Čítárna
9:00-11:30
Pro mládež, Hudební
9:00-11:30
Klubovna
Zavřeno

Zobrazit celou provozní dobu

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.