CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Článek

Máte problémy s aplikací Palmknihy?

Milí čtenáři,

dostaly se k nám odezvy od nespokojených uživatelů aplikace Palmknihy. Správu aplikace nezajišťuje knihovna, proto jsme veškeré podněty předali a zde zveřejňujeme vyjádření přímo od Palmknih:

„V současné době evidujeme pár stížností na aplikaci Palmknihy při poslechu audioknih. Pokud zaznamenáváte potíže při poslechu nebo se vám vypůjčená kniha v aplikaci neobjevila, obraťte se prosím na zákaznickou podporu Palmknihy: +420 731 159 973podpora@palmknihy.cz. Zde s vámi případ projdou, pokusí se zjistit příčinu problému a zajistit rychlou nápravu. Pro urychlení si prosím připravte detailní popis problému, název titulu a bližší informace o svém zařízení. Děkujeme za pochopení."

Vývoj každé aplikace s sebou nese spoustu problémů, ale věřte, že provozovatel aplikace na jejich řešení intenzivně pracuje. Velmi prosíme o shovívavost.

Článek se nachází v archivu.

Vydáno: 10. 02. 2024

Klíčová slova: knihovna, Ostrov, aplikace, Palmknihy, e-knihy, e-audioknihy, elektronické knihy, elektronické zvukové knihy

Provozní doba

Pro dospělé, Čítárna
8:00-12:00
Pro mládež, Hudební
Zavřeno
Klubovna
Zavřeno

Zobrazit celou provozní dobu

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.