CZE | ENG | DEU

Zámecký park 224, 363 01 Ostrov

Městská knihovna Ostrov - Logo

PředregistraceČerpání slev


Zákonný zástupce

Zákonný zástupce musí být vyplněn v případě, že je novému čtenáři méně než 15 let.


Trvalé bydliště


Doručovací adresa

Vyplňte pouze pokud se liší od trvalého bydliště.


Kontaktní informaceInformace

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Osobní údaje

Zadané osobní údaje se neukládají na webové stránky MK Ostrov, dojde k jejich jednorázovému strojovému zpracování a odeslání pomocí elektronické pošty do knihovny ke zpracování a vytvoření platné smlouvy mezi novým čtenářem a Městskou knihovnou Ostrov, p. o.

Předregistrace

Vámi vyplněná předregistrace se Vám v dalším kroku zobrazí ke kontrole a poté je možné ji odeslat do knihovny, kde Vám obsluha připravi smlouvu a zašle Vám přihlašovací údaje k nově vytvořenému účtu v knihovně. S podpisem smlouvy bude také nutné uhradit registrační poplatek, jehož výše je stanovena v platném ceníku knihovny.

Vyžadovaná data

Vyžadujeme pouze data, která jsou nutná pro uzavření smlouvy mezi Vámi a knihovnou. Oproti smlouvě uzavřené přímo v knihovně je třeba navíc vyplnit i e-mailovou adresu, aby Vás knihovna mohla dále kontaktovat s informacemi o přiděleném čtenářském čísle či s případným doplněním smlouvy.

Po odeslání

Po odeslání zkontrolovaného formuláře Vám dorazí jeho kopie na zadaný e-mail, stejná kopie bude zaslána i do knihovny kde bude připravena smlouva k podpisu. Zároveň s tím Vám obsluha zašle i přihlašovací údaje do katalogu (budete si tak moci před první návštěvou knihovny nechat připravit knihy nebo si půjčovat e-knihy). V případě, že do jednoho měsíce smlouvu nepodepíšete, budou Vaše osobní data skartována a přístup do katalogu zrušen.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.