CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Kouzlo studené vody

Obrázek k akci

Vzhledem k Usnesení Vlády ČR ze dne 8. 10. 2020 musela být akce ZRUŠENA! Jednáme o náhradním termínu.

Máte nějaké zkušenosti nebo informace o otužování nebo o účincích studené vody? Na besedě vám ukážeme jak jednoduchou cestou se dá zlepšit tělesná imunita a tím i naše zdraví. Chceme touto cestou také trochu pomoci našim lékařům, aby měli více času věnovat se lidem, kteří tu jejich péči opravdu potřebují. Nic není samozřejmě zadarmo a je třeba proto taky něco udělat. Nám stačí jen ručník, plavky a 15 až 20 minut jednou až dvakrát týdně udělat něco pro sebe. 

Nováčkům se věnujeme po celou dobu než si budou opravdu jistí a poznají všechno, co je pro správný postup otužování potřeba. Upozorňujeme je na chyby, které jsme dělali v začátcích otužování. Mezi našimi členy jsou lékaři i zdravotní sestry a drží nad námi ochrannou ruku.

Velký důraz klademe na vědomé dýchání to znamená na dýchání, které řídíme svým vědomím. Možná nebudete tomu věřit, ale i dýchání má hodně velký podíl nejenom na samotné otužování, ale i pro zlepšení celkového zdraví. Jak říká jóga "Dech je život".

Pro zlepšení zdraví a zvýšení imunity našich dětí a mládeže je úplně nejlepší naučit to rodiče a děti pak samozřejmě kopírují svůj velký vzor.

Těší se na vás Karlovarský otužilecký spolek.

     

        Informace

Začátek:
19. 10. 2020 17:00

Konec:
19. 10. 2020 18:30

Rezervace vstupenek do:
19. 10. 2020

Doporučeno pro:
Mládež, dospělé a seniory

Umístění:
Učebna

Kategorie:
Beseda

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.