CZE | ENG | DEU

Městská knihovna Ostrov

Počítačové hry

  • Používání herních PC je zdarma.
  • U dětí mladších 15 let je při opakovaných návštěvách vyžadován souhlas rodičů. Ke stažení ZDE.

Nabídka PC her

Kultovní multiplayerová akce Counter-Strike kralovala počítačovým hernám již před 20 lety. Velké oblibě se přitom těší dodnes, a tak nemůže v naší nabídce chybět.

Valorant je někdy nazýván "Counter-Strikem od tvůrcu League of Legends". V čem se ale obě hry liší, si můžete vyzkoušet právě u nás.

Apex Legends může na první pohled připomínat tituly jako Overwatch či Paladins. Oproti nim se však jedná o tolik populární "Battle Royale".

Defense of The Ancients (DOTA), která původně vyšla jako fanouškovská mapa k legendárnímu Warcraftu III, se považuje za jednu z prvních MOBA her vůbec. Zahrajte si u nás její druhý díl.

Fortnite vznikl původně jako myšlenka spojit akci a střílení s budováním ve stylu Minecraftu. Možná i proto patří k nejoblíbenějším "Battle Royalům".

Age of Empires II je pravděpodobně jedinou klasickou real-time strategií, na kterou i po 20 letech stále vycházejí nové patche a rozšíření.

League of Legends nebo-li "LoLko" není potřeba blíže představovat. Dnes již klasická MOBA, ve které si vyberete svého hrdinu a usilujete o zničení nepřátelských věží a následné základny.

Multiplayerová záležitost Among Us je založena na spolupráci a zradě. Dokážete odhalit, kdo je skrytým vrahem na palubě vesmírné lodi?

Starcraft II je další z legendárních real-time strategií, ve které máte na výběr ze tří zcela unikátních ras a zároveň záležítostí, která brilantně prověří nejen vaše strategické myšlení, ale i rychlost reagování.


Projeďte se závratnou rychlostí na nápaditých tratích, ať už v solo režimu nebo více hráčích, kdy můžete poměřit své schopnosti nejen s kamarády.

Vylepšujte svůj tank a setkejte se přímo na bojišti s dalšími hráči v záležitosti kombinující akci se strategickým myšlením. Právě tak by se dal popsat World of Tanks.

Mohli bychom říci, že SMITE se v podstatě hraje velmi podobně jako známé League of Legends. Ovšem s tím rozdílem, že svou postavu ovládáte přímo ze třetí osoby namísto klasického strategického pohledu shora.

A další...

Tisková verze stránky

PDF verze stránky

Poslední aktualizace stránky: 15. 09. 2021 14:50

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje

Portál knihovny.cz

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.