CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Vybavení klubovny

Počítače:

Klubovna je vybavena 10 až 14 výkonnými herními počítači s dostatečně silnými grafickými kartami na moderní hry. Minimální konfigurace jsou s grafickými kartami Nvidia RTX 2060, 16GB operační paměti a 1000GB místa na disku. Novější sestavy mají stejnou konfiguraci ale s grafickou kartou RTX 3060.

Za zapůjčení 4 počítačů děkujeme CZLAN z.s. . Počítače jsou přítomné když spolek nerealizuje žádnou akci.

Virtuální realita

Po domluvě s obsluhou je v klubovně dostupná virtuální realita Valve Index a několik desítek herních i zážitkových titulů.

3D tiskárna

K dispozici pro tisk prototypů, krabiček, figurek a dalších drobností je výrazně vylepšená verze tiskárny Creality Ender 3 PRO. K dispozici jsou různé typy a barvy strun, běžně bývá k dispozici v několika barvách struna PLA, PETG a ASA275. Nabídka a množství strun se může pravidelně měnit dle zájmu o tisk.

Model si můžete přinést vlastní, případně si model vytvořit na počítačích v klubovně. K dispozici bude Slicer Cura v aktuálni verzi a brzy i s odladěnými tiskovými profily ke strunám.

Tisk je možné nechat běžet v průběhu večera, o hotovém výtisku vás budeme informovat formou SMS. Připravujeme také on-line stream průběhu tisku.

Poplatky spojené se službami Klubovny naleznete v ceníku.

Tisková verze stránky

PDF verze stránky

Poslední aktualizace stránky: 08. 08. 2023 22:47

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje Portál knihovny.cz
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.