CZE | ENG | DEU

Městská knihovna Ostrov

Virtuální realita

Nabídka her

* Hry označené hvězdičkou doporučujeme od 12 let+

Rezervace

Ceník

Užijte si jízdu na horské dráze v rozličných prostředích od středověké bašty až po vesmír! Pro ty nejmenší je tu pak let na vosičce skrze zahradu plnou hmyzu.

Half-Life: Alyx je považována za jednu z nejpropracovanějších akčních VR her současnosti. Ponořte se do nelítostného boje proti jednotkám okupujícím zemi.

Vyhýbejte se kulkám, využívejte prostředí a likvidujte nepřátele. Přesně tak by se dala popsat vysoce interaktivní akční hra SUPERHOT.

Zřejmě nejznámější VR hra od českých vývojářů. Chopte se mečů a do rytmu hudby rozsekávejte kostičky. Zvládnete žádnou z nich neminout?

Překonáváte rádi strach? Zvládnete vyjet výtahem do nejvyššího patra mrakodrapu a následně přejít po položeném prkně? Skutečná výzva.

Kdo by neznal Jurský park? Chtěli jste se někdy projít přímo mezi živými dinosaury nebo si vychovat svého a pak se na něm třeba projet?

Vydejte se do hlubin oceánu a přibližte se podmořskému životu doslova na dosah ruky! Čekaji na vás sasanky, rejnoci, korály, želvy a dokonce i setkání s velrybou.

Kooperativní logická hra, kde jeden z hráčů musí zneškodnit bombu v místnosti, zatímco ostatní (kteří bombu nevidí) disponují manuálem, jak postupovat. Komunikace je klíč.

Vezměte do rukou futuristické zbraně a pokuste se ubránit vesmírnou stanici před nálety nepřátelských robotů. Kromě rozličných zbraní můžete odrážet projektily zároveň pomocí štítů.

* Přemýšleli jste někdy nad tím jaké to je být gladiátorem? Neštítíte se (kreslené) krve a jste schopni se ohánět zbraní? Pak je tu GORN.

Ponořte se do barevného světa a pomozte v této logické hře odhalit tajemství mizejících mazlíčků. Čekají na vás rozličná prostředí, přičemž o úspěchu rozhodne jen míra vaší prozíravosti.

Prozkoumejte svět v naprosto nevídané perspektivě pomocí virtuální reality. Projděte se po jakékoliv metropoli a navštivte tak kupříkladu Eiffelovu věž, London Bridge či Sochu Svobody.

A další...

Ceník

Rezervace

Tisková verze stránky

PDF verze stránky

Poslední aktualizace stránky: 15. 09. 2021 13:05

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu

Zdroje

Portál knihovny.cz

O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.