CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Knihobox

KNIHOBOX umožňuje vyzvednutí objednaných dokumentů (knihy, časopisy, CD, DVD...) i mimo provozní dobu knihovny. Umístěn je v malém parčíku u knihovny (po levé straně před vchodem do parku Bílou bránou) hned vedle BIBLIOBOXU.

Služba ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU je zpoplatněna, a to částkou 5 Kč za dokument. Z Knihoboxu si můžete objednané dokumenty vyzvednout 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Doba uložení objednaných dokumentů v Knihoboxu - 3 dny.

Služba je limitována velikostí jednotlivých boxů, tudíž větší dokumenty (jako např. některé společenské hry) nebude možné do Knihoboxu umístit.

Návod na využití služby:

Chcete službu ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU využít a nevíte jak? Je to jednoduché! Stačí postupovat jako při rezervaci dokumentu:

  • Zavoláte nám a my už se o vše postaráme.
  • Napíšete nám e-mail se seznamem požadovaných dokumentů (knih, časopisů, CD, DVD...), ve kterém uvedete, že máte zájem o ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU a my za vás vše zajistíme.
  • Přihlásíte se do našeho on-line katalogu, vyberete požadovaný dokument (knihy, časopisy, CD, DVD...), kliknete na tlačítko ZÍSKAT. Poté zvolíte možnost ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU a znovu potvrdíte tlačítkem ZÍSKAT. Zbytek už je na nás.
  • Informace o vyřízení vaší objednávky vám přijde formou e-mailu a SMS. Ve zprávě bude uveden jedinečný 4místný číselný kód a číslo boxu, ve kterém bude vaše objednávka uložena. Pomocí kódu daný box odemknete. 
  • Poplatek 5,- Kč za ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU vám bude naúčtován ihned a zaplatit budete moci až budete mít do knihovny cestu, případně převodem na účet knihovny.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

Tisková verze stránky

PDF verze stránky

Poslední aktualizace stránky: 10. 03. 2023 09:48

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.